"Všestranně univerzální společnice"

To je charakteristika koloběžky Kostka Hill

Koloběžka Kostka Hill 3 modrá
Koloběžka Kostka Hill 3 modrá
Kostka Hill 3 rozměry

 

Technické parametry koloběžky Kostka Hill
Délka: 1 480 mm
Výška: 965 mm
Šířka: 600 mm
Délka nášlapu: 435 mm
Světlost nášlapu: 50 mm
Velikost předního kola: 20″
Velikost zadního kola: 16″
Hmotnost: 8,4 kg
Nosnost: 150 kg
Jízdní vlastnosti – silnice: velmi dobrá
Jízdní vlastnosti – terén: dobrá
Jízdní vlastnosti – město: velmi dobrá
Brzdy: Shimano Alivio
Náboje: Remerx 65 mm
Obutí: Schwalbe Marathon Racer
Představec: BMX
Řídítka: BMX s hrazdou
Ráfky: Dvoukomorové

Detailní informace a popis koloběžky Kostka Hill

Koloběžka KOSTKA HILL je velice obratným univerzálním modelem vhodným pro dospělé i děti (cca od 8 let). Díky svým kompaktním rozměrům najde uplatnění při jízdě po městě, ale i při výletech po silnici, cyklostezce, lesní nebo polní cestě.

Největší generační posun představuje nová koncepce rámu, kde mezi hlavní změny patři nový úhel rámové trubky, nový úhel přední vidlice a změna úhlu zadní vidlice včetně napojení na nášlap. Základ rámu spočívá v inovativní zúžené koncepci. Díky všem těmto změnám je koloběžka lépe průjezdná v zatáčkách, zvláště při rychlých jízdách. Důraz byl kladen na optimální tuhost rámu pro zajištění dokonalého pohodlí koloběžce. Výsledkem všech změn je dosažení výjimečných jízdních vlastností, což pozitivně ovlivňuje i rychlost koloběžky.

Hnací silou koloběžky HILL jsou kola vypletená na úzkých nábojích šířky 65 mm. Kola vyvinutá speciálně pro účely koloběhu dosahují vyšší tuhosti a současně výrazně nižšího valivého odporu. Náboje Remerx jsou vyráběné na průmyslových ložiscích, speciálně určené pro účely koloběhu. Dosahují extrémní tuhosti a jsou opatřeny vyššími přírubami z důvodů odolnosti vůči bočním dynamickým silám.

Koloběžka HILL je osazená řídítky BMX vyrobenými speciálně pro účely koloběhu (geometrie).

Nášlap je ze spodní strany opatřen speciálními sváry, které zvyšují tuhost a odolnost spodní části rámu a chrání koloběžku při případných kolizních situacích.

Logo IDS JMK