Jak si rezervovat koloběžku

Koloběžku si můžete rezervovat několika způsoby – níže vyplnit formulář, což Vám zabere jen chvilku a je asi nejrychlejší, když už jste tady. Nebo nám taky můžete napsat na mail skolobezko@skolobezkou.cz. Pokud nás chcete slyšet ještě předtím, než se uvidíme tváří v tvář, klidně zavolejte, na vše potřebné se Vás vyptáme. A pokud trpíte závislostí na sociálních sítích, dejte nám vědět přes facebook.

Zpravidla Vám rezervaci potvrdíme do 24 hodin a pak už se můžete těšit na zážitek z koloběhu.

 

 

 

Rezervace koloběžek "online"

Jaké doplňky a příslušenství budete potřebovat?

2 + 12 =

Vysvětlivky k rezervaci

Potřebujeme Vaše jméno, ať víme, koho máme očekávat, komu koloběžky rezervujeme. Na stejné jméno také budeme sepisovat smlouvu o zápůjčce koloběžek a ideálně stejné jméno bude na platební kartě, ze které strhneme kauci a následně půjčovné.

Na Váš email pošleme potvrzení rezervace koloběžek a také odkazy na formality, ať víte, co Vás čeká. Myslíme tím Provozní řád půjčovny, ceník a možná přidáme i pár tipů, na co nezapomenout.

Telefon – na tom Vás budeme shánět, když se zpozdíte při rezervaci nebo navrácení koloběžek. Také si ověříme, že jste v pořádku a cestou Vás nepotkal defekt nebo jiná nepříjemná příhoda.

Datum rezervace – prostě kdy se na Vás máme těšit…

Čas – kdypak k nám zavítáte. Pro nás je to důležité, protože koloběžku může mít někdo rezervovanou na večer, např. když má permanentku.

 

 

 

Logo IDS JMK